Kuru Pasta Makinası

Mini Kuru Pasta Makinası

Çift Renk Kuru Pasta Makinası

Otomatik Unlu Mamüller Hattı

Mini Dolgulu Kurabiye Makinası

Dolgulu Kurabiye Makinası

Damgalama Makinası

Otomatik Ürün Dizme Makinesi

Kaplama Makinası

Mini Dolum Makinası

Mantı ve Makarna Makinası

İçli Köfte Makinesi

Pasta Sıvama Makinası

Kuru Pasta Makinası

Mini Kuru Pasta Makinası

Çift Renk Kuru Pasta Makinası

Otomatik Unlu Mamüller Hattı

Mini Dolgulu Kurabiye Makinası

Dolgulu Kurabiye Makinası

Damgalama Makinası

Otomatik Ürün Dizme Makinesi

Kaplama Makinası

Mini Dolum Makinası

Mantı ve Makarna Makinası

İçli Köfte Makinesi

Pasta Sıvama Makinası

20 yıllık tecrübe ile sektöründe öncü ve yenilikçi bakış açımızla sizler için 16 farklı gıda üretim makinesi tasarladık. Üretim aşamasında kullandığımız parçalarda 1. Kaliteyi vazgeçilmez olarak kabul ederken, gıda makinelerin hamur üzerindeki etkileri konusundaki bilgi birikimimizi kullanarak hamurdaki stresi minimuma düşürüp el yapımı tadında ürünler üretmenize olanak sağlayan, kolay kullanılabilir, hızlı, uzun ömürlü ve tek bir gıda makinesi ile onlarca farklı ihtiyaca cevap verebildik. Makinelerimizdeki en önemli ortak özellik ise az makine ile sayısız ürün çeşitliliği ve makine ihtiyacına son vermesi oldu.

Firmamızın ilk ve hâlen daha en çok tercih edilen makinesi olan CookieMAK kurabiye makinesi, patentli kafa yapısı ve dokunmatik ekranlı kontrol sistemi ile günümüzde alanında lider kurabiye makinesi olmaya devam etmektedir. Firmamızın temel prensiplerine uygun olarak kuru pasta makinası, beze makinesi, acıbadem makinası,ekler dökme makinası, glutensiz kurabiye makinesi, kömbe makinesi,  kahke makinesi, ekler makinası, makaron makinası, kandil simidi makinası, galeta makinası veya şekerpare makinası, kemalpaşa makinası gibi farklı makina ihtiyaçlarını tek bir makinada birleştirmeyi başarmıştır. Tüm bu ürünlerin üretimi ise ortak bir sistem ve dokunmak ekranlı kontrol panelinde gerçekleştirilebilmektedir.

Üretimine geliştirerek devam ettiğimiz ikinci ana makinamız FillMAK dolgulu kurabiye makinasıdır. Yapısı itibariyle yalnızca dolgulu kurabiye üretiminde değil farklı üretim alanlarında da imalatınızın en önemli parçası haline gelen FillMAK çift renkli kurabiye makinası, dolgulu kurabiye makinası, dolgulu falafel makinesi, mac&cheese makinesi, dolgulu simit makinesi,  şekerpare makinası, mamoul makinası veya içli köfte makinası, patates topu makinası, poğaça makinası gibi çok geniş bir alanda farklı ürünlerin üretiminde kullanılabilir yapıdadır. Makinenin son olarak en geniş ve kaliteli üretim alanı meyve topu imalatı konusunda oldu. Meyve topu makinesi olarak kullanılan FillMAK, aynı zamanda meye bar makinesi olarak da kullanılabilmesi ile sektörde önemli bir avantaj sağlamaktadır. Ayrıca meyve topu makineleri arasında yüksek performans ve motor kalitesi ile ön plana çıkan FillMAK günümüz üreticilerinin vazgeçilmezi haline geldi.

Her ne kadar kurabiye makineleri alanında üretime başlamış olsak da, müşteri talepleri doğrultusunda tüm hamur şekillendirme makineleri alanındaki ihtiyaca yönelik üretimine devam eden firmamız, son olarak PastryMAK mantı makinesi ile üretim alanını genişletmiştir. Daha önceki makinelerimizden edindiğimiz tecrübeler ile makinenin AR-GE’sini tamamlayan firmamız yine tek bir makine ile onlarca farklı ürün prensibine uygun bir makine geliştirdi. PastryMAK mantı makinası ile ravioli makinası, üçgen mantı makinası, özbek mantı makinası veya meyve bar makinası, marzipan makinası, cezerye makinası, samosa makinesi , sambousek makinası gibi geniş bir alanda üreticilerin ihtiyaçlarına cevap veren bir sistem olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

Ana makinalarımıza ek olarak 13 tamamlayıcı makine ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha detaylı çözümler sunmaktayız. Kaplama makinası, Paneleme makinesi, Bisküvi makinası,  damgalama makinası, yuvarlama makinası gibi makinalara ek olarak FillMAK ve CookieMAK makinelerimizin mini modelleri ve INJMAK mini dolum makinesi ile ürün portföyümüzü genişlettik. Özellikle InjMAK enjeksiyon makinesi tezgah üstü bir makine olmasına rağmen ekler dolum makinesi, turta dökme makinesi, sütlü tatlı porsiyonlama makinesi, sos dozajlama makinesi gibi farklı makine ihtiyaçlarını karşılayan tek bir makine ile müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

TMAK Gıda Makineleri A.Ş olarak 20 yıldan uzun süredir edindiğimiz tecrübeler ile sektörün ihtiyaçlarını karşılayacak yeni makine tasarımlarımızla sizler için üretmeye devam ediyoruz.