FillMak

Dolgulu Kurabiye Makinası

GENEL ÖZELLİKLER

FillMAK, dolgulu ve çift renkli kurabiye makinasıdır. Dolgulu ve dolgusuz kurabiye çeşitleri, tek renkli ve çift renkli kurabiyelerin yanı sıra içli köfte, meyve topu, meyve bar, Amerikan cookie gibi çok farklı ve çeşitli ürünleri üretmenize olanak sağlar. Böylelikle ürün çeşitliliğiniz arttırabilir, uzun ömürlü ve standart kalitede bir üretim hattı kurabilirsiniz.

Kayıt özellikli dokunmatik ekranı sayesinde her bir ürününüz için yaptığınız ayarları kaydedebilir, farklı ürünlere geçtiğiniz de yeniden ayar yapmak zorunda kalmazsınız. Gıdayla temas eden tüm alanların hızlı ve pratik bir şekilde sökülüp takılabilir olmasıyla birlikte farklı ürün çeşitlerini minimum zaman kaybı ile üretmeye devam edebilirsiniz.

Bir eleman ile onlarca farklı çeşit ürünü kısa bir zaman içerisinde üretmenize olanak tanıyan FillMAK saatlik 100 kg’a kadar üretim kapasitesine ulaşırken imalathanenizde 1 m2 den az yer kaplar.

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler
Genişlik 83 cm
Uzunluk 89 cm
Yükseklik 183 cm
Hamur Haznesi 15 kg
Ağırlık 150 kg
Elektrik Tüketimi 220V / 3KW
Kapasite (Saatlik) 60 – 100 kg

Üretebileceğiniz Ürünler

Poğaça

FillMAK bir çok hamur çeşidinde kes-tart olarak kullanılabilir.Poğaça'nın içi...

Devamını Oku

Sosisli

FillMAK ‘ ın farklı aparatları ile bütün sosis veya bener ürünleri hamurun içi...

Devamını Oku

FillMAK, dolgulu ve çift renkli kurabiye makinasıdır. Tek bir makine ile onlarca farklı ürün dökebilir, böylelikle ürün çeşitliliğiniz arttırarak uzun ömürlü ve standart kalitede bir üretim hattı kurabilirsiniz. FillMAK saatlik 100 kg’a kadar üretim kapasitesine ulaşırken imalathanenizde 1 m2 den az yer kaplar. Kayıt özellikli dokunmatik ekranı sayesinde her bir ürününüz için yaptığınız ayarları kaydedebilir, farklı ürünlere geçtiğiniz de yeniden ayar yapmak zorunda kalmazsınız. Gıdayla temas eden tüm alanların hızlı ve pratik bir şekilde sökülüp takılabilir olmasıyla birlikte farklı ürün çeşitlerini minimum zaman kaybı ile üretmeye devam edebilirsiniz.

Yapısı itibariyle yalnızca dolgulu kurabiye üretiminde değil farklı üretim alanlarında da imalatınızın en önemli parçası haline gelen FillMAK çift renkli kurabiye makinası, dolgulu kurabiye makinası, dolgulu falafel makinesi, mac&cheese makinesi, dolgulu simit makinesi, şekerpare makinası, mamül makinesi, kerebiç makinesi, meyve bar makinesi, kömbe makinesi,  mamoul makinası veya içli köfte makinası, patates topu makinası, poğaça makinası, meyve topu makinası gibi çok geniş bir alanda farklı ürünlerin üretiminde kullanılabilir yapıdadır.

Gıdaya temasa uygun ve birinci sınıf malzemeden üretilen makinalarımız iki yıl boyunca TMak güvencesi ve garantisi altındadır. Almayı düşündüğünüz tüm makinalarımız için 400 m2’lik demo mutfağımızda sizlere ücretsiz demo imkanı sunmaktayız.