FormMak

Damgalama Makinesi

GENEL ÖZELLİKLER

FormMAK, hamur kesme ve damgalama makinasıdır. Diğer makinalarımız ile entegre olarak kullanılabilen FormMAK, meyve bar çeşitlerinizde istediğiniz ölçülerde kesme imkanı sunarken kurabiye çeşitlerinizde hem kesme hem de logo baskı imkanı sunar. İstediğiniz logo veya şekli entegre edebildiğimiz FormMAK sayesinde firmanıza özel logolu ürünler üretebilirsiniz.

Saatte 3.6 adete kadar kesme yapma imkanı sunan FormMAK damgalama makinasının elektronik kontrol paneli sayesinde kullanımı gayet basit ve kolaydır. Portatif yapısı sayesinde ise kullanım sonrasında kolaylıkla taşınabilir ve temizlenebilir.

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler
Genişlik 54 cm
Uzunluk 173 cm
Yükseklik 132 cm
Ağırlık 85 kg
Elektrik Tüketimi 220V / 0,5KW

FormMak

FormMAK 2 özellikli bir makinedir. 3 Boyutlu şekil verme ve ürün dilimleme yapabilir. Tahta kaşık şekilleri , firma logoları yada hayal ettiğini bir çok ürünü kurabiyenin üzerine damgalayabilir. FillMAK ile entegre çalışarak sürekli form halinde gelen ürünleri istediğiniz boyutlarda kesebilir. 10 gramdan belli bir büyüklüğe kadar kurabiyelerin yada benzeri ürünlerin üzerine şekil verebilir,dilimleyebilir.

Videolar