TrayMak

Otomatik Ürün Dizme Makinası

GENEL ÖZELLİKLER

TrayMAK, FillMAK ve FormMAK ile entegre çalışarak üretilen ürünleri el değmeden otomatik bir şekilde tavaya dizer.

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler
Genişlik 140 cm
Uzunluk 240 cm
Yükseklik 115 cm
Ağırlık 300 kg
Elektrik Tüketimi 380V / 1KW
Kapasite (Saatlik) 50 - 100 Kg

TrayMak

FillMAK yada FormMAK ile entegre çalışan bir makinadır.Gelen ürünleri el değmeden tavaya otamatik olarak dizer. Farklı tava ölçülerini kullanabilir , ürün aralıklarını dokunmatik ekranından dilediğiniz gibi ayarlıyabilirsiniz.

Videolar

TrayMAK çiğ kurabiye ve çeşitlerini tavaya el değmeden dizmek için tasarlanmış bir otomatik tavaya dizme makinasıdır. Hassas sensörleri tavalar arası otomatik geçiş ve ölçülendirme yaparken, dokunmatik ekranı ile istenilen hızda dizme işlemi yapılabilir. FillMAK veya FormMAK gibi farklı makinelerimiz ile entegre bir şekilde kullanılabilen TrayMAK, el değmeden üretim tercihinizde vazgeçilmez bir kullanım alanı sağlar.

Kurabiye dizme makinesi olarak tasarlanmış olan TrayMAK üretim hızına göre ayarlanabilir yapısı sayesinde mamoul dizme makinası, cookies dizme makinası, tek ve çift renkli kurabiye dizme makinası, poğaça dizme makinası olarak kullanılarak onlarca farklı ürünün imalatında işlemlerinizi kolaylaştırır.

220 volt ev elektriği ile kullanabileceğiniz ve herhangi bir ek tesisata ihtiyaç duymadan kolayca kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Hafif ve tekerlekli olması nedeniyle üretim sonrasında imalathanenizde yer kaplamadan kullanım alanı dışına taşıyabilirsiniz. . Almayı düşündüğünüz tüm makinalarımız için 400 m2’lik demo mutfağımızda sizlere ücretsiz demo imkanı sunmaktayız.