Makinalar

Haşhaş Kaplama Makinesi

CoverMAK haşhaş kaplama makinası şerbetleme,dinlendirme ve kaplama adı verilen 3 hazneden oluşur. Bulanacak ürün öncelikle sıvı fazdan geçerek yapışkanlığı sağlayacak olan su ya da pekmez gibi sıvıya bulanır, daha sonra dinlendirme bölümünde fazla sıvı atılır ve katı faza ulaşan ürün katı fazda bayrak sistemi ile oluşturulan katı madde tepeciklerinin içinden geçerek tam olarak bulanmış olur. Azalan katı ve sıvı faza ilave yaparken makineyi durdurmaya gerek yoktur.

CoverMAK haşhaş kaplama makinesi katı fazında konveyörlere titreşim veren destekler bulunur, bu titreşimler sayesinde ürün katı fazdan geçerken aldığı, üzerindeki gereksiz ve fazla katı maddeden kurtulur ve bu katı maddeler diğer ürünleri bulamak üzere katı faza geri döner.

CoverMAK haşhaş kaplama makinası kullanımı, temizlenmesi, montajı, bakımı ve onarımı son derece basittir ve kısa zaman alır.

CoverMAK haşhaş kaplama makinesi öncesinde dolgulu kurabiye makinesi, simit bağlama makinesi gibi sonrasında ise konveyörlü kızartma makinesi ya da dondurucu gibi makineler ile eş zamanlı otomatik üretim hattı şeklinde çalışabilir.

Back to list

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir