Makinalar

Kek Döküm Makinası

InjMAK kek döküm makinesi profiterol toplarının içine krema enjekte eder, aynı zamanda nüzula takılabilen farklı duylar ile büyük ekler ve küçük ekler, donut, kruvasan, pataşu, berliner, muffin kek, içine de krema enjekte edilebilir.
InjMAK kek döküm makinesi elektriklidir. Makinenin önüne takılabilen nuzul çeşitlerine göre dolum şekli değişiklik gösterir.InjMAK yarı sıvı ham maddeleri doğru bir gramajda porsiyonlama yeteneğine sahip ve otomatik olarak dolum yapabilen gelişmiş bir ekipman türüdür.

InjMAK kek döküm makinası paslanmaz çelikten üretilmiştir. Dokunmatik ekran ile kullanımı son derece kolaydır.
InjMAK kek döküm makinası hortumlu hareketli tabanca nüzul, sabit ikili musluk nüzul ve ikili enjeksiyon nüzulü ile beraber gelir.

InjMAK kek döküm makinesi otomatik ve manuel kullanım seçeneklerine sahiptir. Dozajlama oranı hızlı bir şekilde değiştirilebilir.

InjMAK kek döküm makinası değişebilir farklı dolum başlıkları ile makine ürün üretiminde daha verimli olarak kullanılabilir. Elektrikli mini dolum makinesi, üretim verimliliğini, kalitesini ve çeşitliliğini artıracak, unlu mamul üreticileri, pasta atölyeleri v.b. için profesyonel bir ekipman olacaktır.

InjMAK kek döküm makinesi dozajlama, enjeksiyon, dolum ve süsleme için pasta torbasının yerine geçen kompakt ve otomatik bir makinedir.

Back to list

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir