Makinalar

Pasta Soslama Makinası

InjMAK pasta soslama makinesi profiterol toplarının içine krema enjekte eder, aynı zamanda nüzula takılabilen farklı duylar ile büyük ekler ve küçük ekler, donut, kruvasan, pataşu, berliner, muffin kek, içine de krema enjekte edilebilir.
InjMAK pasta soslama makinesi elektriklidir. Makinenin önüne takılabilen nuzul çeşitlerine göre dolum şekli değişiklik gösterir.InjMAK yarı sıvı ham maddeleri doğru bir gramajda porsiyonlama yeteneğine sahip ve otomatik olarak dolum yapabilen gelişmiş bir ekipman türüdür.

InjMAK pasta soslama makinası paslanmaz çelikten üretilmiştir. Dokunmatik ekran ile kullanımı son derece kolaydır.
InjMAK pasta soslama makinası hortumlu hareketli tabanca nüzul, sabit ikili musluk nüzul ve ikili enjeksiyon nüzulü ile beraber gelir.

InjMAK pasta soslama makinesi otomatik ve manuel kullanım seçeneklerine sahiptir. Dozajlama oranı hızlı bir şekilde değiştirilebilir.

InjMAK pasta soslama makinası değişebilir farklı dolum başlıkları ile makine ürün üretiminde daha verimli olarak kullanılabilir. Elektrikli mini dolum makinesi, üretim verimliliğini, kalitesini ve çeşitliliğini artıracak, unlu mamul üreticileri, pasta atölyeleri v.b. için profesyonel bir ekipman olacaktır.

InjMAK pasta soslama makinesi dozajlama, enjeksiyon, dolum ve süsleme için pasta torbasının yerine geçen kompakt ve otomatik bir makinedir.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir