Kibbeh Master

İçli Köfte Makinesi

GENEL ÖZELLİKLER

İçli köfte üretimi için özel olarak dizayn edilmiş Türkiye’nin ilk ve tek tezgah üstü içli köfte makinesi Kibbeh Master…

Kibbeh Master ile içli köftelerinizin yanı sıra tek renkli dolgulu kurabiyeler, patates topları, patates kroket, dolgulu ve dolgusuz peynir çubukları , meyve topları, mayalı-mayasız poğaça vb. ürünleri üretebilirsiniz.
Kibbeh Master, özel olarak tasarlanmış helezon ve hazne yapısı sayesinde içli köftelerinizi istediğiniz gramajlarda minimum gramaj hatasıyla üretmenize olanak sağlarken mevcut ürünlerde lezzet kaybı yaşamanızı engeller.
10 gramdan 160 grama kadar istediğiniz boyutlarda içli köfte üretim imkanı yakalarken ürününüzün ağırlığına göre saatte ortalama 1200-1800 adete kadar üretim kapasitesi sunar.
Ürün gramajını, hamur inceliğini, uzunluk ve büyüklüğünü dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.
İçli köftenizin dış hamurunda bulgur, et ve pirinç gibi ürünlerle çalışılabilir, iç dolgusunda ise kıyma, peynir, mantar, garnitür, sebze gibi farklı iç dolguları kullanılabilir.
Helezon ve hazne yapısı sayesinde hamurunuzu elle bastırmanıza gerek kalmaz.
Hamura temas eden alanların tamamı kolay sökülebilir ve temizlenebilir yapıdadır. Böylelikle dolgulu kuru pastalarınız harici diğer bir ürüne geçmek istenildiğinde temizlik süreci oldukça kısadır.
Yalnızca 1 metre kare yer kaplayan içli köfte makinası, mutfağınızda yer kaplamadan onlarca ustanın yapacağı işi tek başına yapma imkanı sunar.

Kayıt özellikli dokunmatik ekranı sayesinde imalatın her gününde makine ayarlaması yapılmasına gerek duyulmadan reçetelerinizi istediğiniz isimler ile kaydedip tek tuşla yeni ürüne geçebilirsiniz.
Makinede kullanılan tüm elektronik akşamlarda alanında lider İtalyan, Alman, Japon ve Tayvan menşeili tedarikçiler tercih edilmiştir.

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler
Genişlik 54 cm
Uzunluk 76 cm
Yükseklik 110 cm
Hamur Haznesi 15 kg
Ağırlık 120 kg
Elektrik Tüketimi 220V / 0,95KW
Kapasite (Saatlik) 1200-1800 Adet (60gr)

Üretebileceğiniz Ürünler

Poğaça

FillMAK bir çok hamur çeşidinde kes-tart olarak kullanılabilir.Poğaça'nın içi...

Devamını Oku

Sosisli

FillMAK ‘ ın farklı aparatları ile bütün sosis veya bener ürünleri hamurun içi...

Devamını Oku

Ürün Videoları